Faaliyet Alanlarımız

Elektrik Satış

EPDK tarafından aylık elektrik faturası 100 TL ve üzeri olan tüketiciler “Serbest Tüketici” olarak tanımlanmıştır. Bu tüketiciler Power Point Enerji'nin sunduğu indirimli elektrik ve cazip fırsatlardan yararlanabilirler.

Portföy Optimizasyonu

Power Point, elektrik üretim tesislerinin maruz kaldığı dengesizlik maliyetlerini ve farklı ilave maliyetleri azaltırken aynı zamanda farklı piyasalardaki ticari fırsatları da çalıştığı firmalara sunduğu bir üretim & tüketim portföyünü yönetmektedir. Müşterilerin yer aldığı bu portföyde; elektrik üretim ve tüketim noktalarına kazan-kazan prensibiyle değer katılmaktadır.

Enerji Yönetimi

Alanında uzman kadrosu ile Power Point, işletme özelinde dijitalleşme, enerji veri analitiği, yerinde üretim ve enerji verimliliği hizmetlerini sunarak, enerji maliyetlerinin optimize edilmesine olanak sağlar.

Şeffaflık, Eşitlik, Güvenilirlik, Çevrecilik

ilkeleriyle müşterilerine değer katıyor ve doğadaki bütün canlılara saygı duyuyor.

ÇÖZÜMLER

Power Point, enerji yatırımları ve ticareti ile enerji verimliliği tecrübelerini bir araya getiren bir ekip tarafından kurulmuş ve yönetilmektedir. Bu sayede enerji ile alakalı tüm konularda hizmet verebilme yeteneğine sahiptir. 

EPDK tarafından verilen ve sahibi olduğu "Tedarik Lisansı" ile elektrik satışı yetkisine sahip olmakla birlikte, aynı zamanda tüm yenilebilir enerji üretim santrallerine, kojenerasyon tesislerine portföy optimizasyonu, izleme, dijitalleşme ve böylece  dengesizlik maliyetleri ve farklı maliyetlerin yönetimi konusunda bütüncül bir yaklaşım ile ticari danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bunlara ek olarak Power Point , gelişen ve değişen dünyada yeni teknolojilerin öncüsü olmayı hedeflemekte ve başta lisanssız elektrik üretim tesisleri olmak üzere yerinde enerji üretim faaliyetlerinde danışmanlık, kurulum ve enerji performans sözleşmeleri hizmetlerini sunar. 

 

 


DEVAMI